fbpx

Вивчаємо англійську на Мальті

Вивчення англійської на МальтіВивчення англійської на Мальті.

Хочете вивчити англійську у незвичайній країні? Запрошуємо вас поїхати з нами, бо ми вивчаємо англійську на Мальті. З отриманням сертифікату!

Тиждень на весняних канікулах з повним зануренням на Мальті з перервами на захоплюючі екскурсії, запам’ятається вам на все життя.
Це можливість не просто розвивати мовні навики, адже Мальта є центром з вивчення англійської, сюди з’їжджаються бажаючі більш ніж з 100 країн! І єдина мова для спілкування – англійська!

Екскурсії: Мальта може здивувати: стародавні пам’ятки, унікальні пляжі, історична архітектура в кожному куточку острова. Таємнича столиця Валлетта, внесена до списку ЮНЕСКО.

Вивчаючи англійську на Мальті, ви максимально зануритесь в атмосферу острова. Мальтійська культура не залишить байдужим нікого – ця країна здивує вас своїми традиціями та місцевим колоритом.

І поки ви будете захоплюватись навколишнім світом, ваша англійська буде удосконалюватись з кожним днем все більш та більш активно – розслаблене мовне середовище та більшість нових англомовних знайомих зроблять своє діло.

Виїзд 21.03.2020, повернення 29.03.2020. Англійської – 20 годин.
Цікаво? Тоді обов’язково заповніть форму і ми з вами зв’яжимося!

[hubspot type=form portal=6717931 id=994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *