fbpx

Академічна технічна школа при Міжнародному університеті логістики та транспорту у Вроцлаві

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Шукаєте навчальний заклад, де готують висококласних спеціалістів? Тоді вам потрібна Академічна технічна школа при Міжнародному університеті логістики та транспорту у Вроцлаві. Це сучасний навчальний заклад, який дозволяє отримати перспективну професію та продовжити навчання у відомих університетах. 

Випускники технікуму, завдяки своїй професійній кваліфікації та навичкам, отриманим під час навчання, легко опиняться на вимогливому ринку праці. Тому вибір Академічного технікуму відкриває багато можливостей для молодих людей і дає їм можливість безпечно почати доросле життя.

В Академічному технікумі всіма силами та засобами пробуджують інтерес молоді до науки, а також дають можливість студентам підвищити практичні навики, очікувані роботодавцями. В навчальному закладі надають професійну освіту в тісній співпраці з діловими партнерами технікуму, які активно беруть участь у навчальному процесі. 

Таким чином, випускники Академічного Технікуму будуть чудово підготовлені до роботи за фахом і стануть цінними працівниками, які чудово почуваються на вимогливому ринку праці.

Важливий нюанс полягає в тому, що Академічний технікум є безкоштовним навчальним закладом із записом у реєстрі шкіл і недержавних закладів. Академічна технічна школа реалізує основну навчальну програму з професій, за якими вона навчає, і знаходиться під наглядом інспектора освіти Нижньої Сілезії.

Варто знати

У 2016 році було створено Академічну технічну школу при Міжнародному університеті логістики та транспорту у Вроцлаві – сучасну середню школу. Шкільна освіта безкоштовна.

Академічний технікум готує постійно затребуваних роботодавцями спеціалістів та впроваджує інноваційні навчальні програми відповідно до профільного навчального плану з окремих професій. Завдяки введенню в шкільну програму багатьох практичних елементів навчання випускники закладу одразу після закінчення технікуму стануть цінними фахівцями.

Студенти Академічного технікуму можуть розраховувати на підтримку професійного та профільного викладацького складу. Заняття проводяться в сучасно обладнаних аудиторіях, лабораторіях та спеціалізованих майстернях.

Додаткові переваги для студентів

Навчання в Академічному технікумі – це:

 1. Добре оплачувана практика підготовки до професії, програмою скористалися аж 100% учнів IV та III класів. 
 2. Додаткові безкоштовні права — водійські права категорії.
 3. Регулярні зустрічі з кар’єрним радником, індивідуальні та групові консультації з кар’єри.
 4. Навчальні поїздки для студентів під час навчання до авторитетних компаній з індустрії TSL та IT.

Додайте до цього ще й сучасно обладнані навчальні кабінети, спеціалізовані лабораторії, 3D-принтер, багатофункціональний пристрій, інтерактивні дошки та багато іншого.

Головні напрямки навчання

В Академічному технікумі студенти можуть обрати спеціальність логістики або ІТ-спеціаліста. 

Технік з логістики планує, організовує, спрямовує та контролює рух товарів від виробника до споживача. Він також використовує інформацію, що надходить з ринку, щоб оптимізувати переваги торгівлі товарами для всіх учасників цього обміну. Основні завдання спеціаліста з логістики включають вибір процедури закупівлі та відбір постачальників і товарів, що надходять, а також:

 • планування та організація роботи, пов’язаної з логістичним процесом у ланцюгах постачання;
 • управління постачаннями;
 • організація роботи, пов’язаної з управлінням складом;
 • поводження з відходами;
 • планування та організація роботи, пов’язаної з логістичним процесом в господарсько-адміністративних підрозділах.

Техніки з логістики працюють в логістичних, торгово-експедиційних компаніях і т. д. Найчастіше вони займають посади координаторів постачання і збуту, експедиторів, торгових представників, комірників. Вони також можуть працювати спеціалістами з прогнозування продажів і попиту, планування закупівель, електронної комерції, обслуговування клієнтів або управління розподільним центром, а також адміністраторами рухомого складу та організаторами транспорту.

А от IT-фахівець займається новими технологіями в області збору, передачі та обробки інформації. Ця професія набула великого значення з поширенням комп’ютерів та розвитком Інтернету. IT – одна з галузей, що швидко розростаються, в рамках якої створено багато спеціалізацій, таких як програміст, адміністратор комп’ютерної мережі, вебдизайнер.

ІТ-технік – це людина, яка має навички:

 • складання та експлуатація комп’ютера та периферійних пристроїв;
 • проєктування та впровадження локальних комп’ютерних мереж, адміністрування цих мереж;
 • проєктування та адміністрування баз даних;
 • створення вебсайтів та інтернет-додатків, адміністрування цих веб-сайтів та додатків.

Особа зі званням ІТ-техніка може знайти роботу в таких місцях, як: установи, що займаються створенням та експлуатацією комп’ютерного програмного забезпечення, компанії, що продають комп’ютерне обладнання, компанії, що встановлюють програмне забезпечення та комп’ютерні мережі, пункти обслуговування комп’ютерного обладнання, графічні та звукові студії та всілякі підприємства та установи, що використовують комп’ютери.

Підсумок

Сподіваємось, що ця інформація була для вас корисною! Якщо ви бажаєте дізнатись більше про навчання в польських технікумах та ВНЗ, то пишіть до нас на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

[hubspot type=”form” portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *