fbpx

Бажаєте подарувати своїм дітям незабутній відпочинок, наповнений корисними та захоплюючими пригодами? “ATOMY” Вам в цьому допоможуть! Ми підготували чергову поїздку до літнього табору з можливістю вивчати польську або англійську мову для дітей віком від 10 до 17 років!Поспішайте подати заявку, щоб подарувати своїй дитині незабутні літні канікули в Польщі в м. Пултуськ!

Загальноосвітній проєкт з громадською організацією “ATOMY” – це 24 години іноземної мови з викладачами, які є її носіями! Насичена екскурсійна програма, тренінги на розвиток якостей справжнього лідера та комунікативних навичок. Плавання на байдарках, відвідування басейну та спортивних залів, пляжний волейбол, баскетбол і купання у річці Нарев, а також ігри, квести та ще надзвичайно багато цікавого!

Діти цілодобово під опікою кураторів, а куратори – на зв’язку з батьками! Кожного дня Вам буде доступний фотозвіт всіх проведених заходів в закритій групі в Viber. Усі заняття проводять люди, для яких польська або англійська мова є повсякденною мовою спілкування.

Зауважимо, що цього року ми плануємо два виїзди в літній табір з вивчення польської мови, що пройдуть з 9.07.20 по 20.07.20 та з 20.07.20 по 31.07.20.

Виїзд до літнього табору, з можливістю вивчення англійської мови, заплановано на 28.06.20 та триватиме він до 09.07.20.

Дитина буде спілкуватися з однолітками, вивчати іноземну мову і просто відпочивати!

Дитина отримає багато позитивних емоцій. Вона стане частиною великої родини і знайде нових друзів.

Дитина побачить іншу країну, познайомиться з її традиціями і отримає спілкування, яке неможливо замінити жодними гаджетами!

– Дитина буде приймати участь в цікавих тренінгах, виконувати завдання, які сприятимуть засвоєнню отриманих знань.

Але, найголовніше те, що дитина побачить перспективу для свого розвитку, зрозуміє, що можна жити інакше, сформулює для себе мету та правильне бачення світу!

Заняття проводяться в невеликих групах, що дозволяє дітям приймати активну участь в учбовому процесі і розвивати свої комунікативні навички. А викладач має можливість приділити достатньо уваги кожній дитині.

А, також, заплановані тренінги на розвиток якостей лідера і не тільки! Всі тренінги проводять професійні, компетентні і досвідчені спеціалісти.

Після праці можна й розважитися! В програмі нашого табору є безліч розважальних заходів, тому діти будуть не просто отримувати корисні знання, а ще й активно відпочивати.

Кожного ранку перед сніданком є руханка на свіжому повітрі. Програма відпочинку насичена та різноманітна. Відпочинок на березі річки Нарев, купання, пляжний волейбол, плавання на байдарках та найголовніше – просте живе спілкування! До того ж в нашому розпорядженні міський басейн і джакузі.

Тому не зволікайте і швиденько приєднуйтеся до нас!

В програмі літнього табору запланована екскурсія по Пултуску, а також виїздна екскурсія до Варшави – столиці Польщі:

– Екскурсія Старим Містом;

– Музей Королівського Замку;

– Центр Науки Коперника;

– Королівські Лазні та багато іншого!

Проживають учасники літнього табору “АТОМУ” разом із кураторами в гуртожитку готельного типу в двох- та трьохмісних кімнатах з ванною кімнатою. Ми забезпечуємо триразове повноцінне харчування і медичне страхування!

Крім того, оформлення документів ми, також, беремо на себе. Вам необхідно, тільки, зробити наступне:

Підписати з нами договір, попередньо ознайомившись з правилами проєкту.

Надати документи для оформлення страхування та сплатити завдаток.

Надати нотаріальний дозвіл від батьків на вивіз дитини, якщо їй ще не виповнилося 16 років.

Команда “АТОМУ” організує для вашої дитини незабутній відпочинок!

[hubspot type=form portal=6717931 id=994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583]