fbpx

7 мобільних додатків для вивчення англійської мови

Бажаєте вивчати англійську мову, але все немає часу? Тоді ми вам відкриємо секрет, що за статистикою, смартфон допомагає прискорити вивчення лексики іноземної мови в 4 рази та дозволяє запам’ятовувати до 15 нових слів кожного дня.

Тому ми вирішили сьогодні поділитися з вами корисними додатками для покращення та вдосконалення вашої англійської.

Duolingo. Додаток прекрасно підходить для людей, що ніколи раніше не вивчати англійську. Він добре знайомить студента з основами мови, базовою лексикою, особливостями використання.

Busuu. Програма заснована на комунікативній моделі навчання, що використовує розмовні сценарії. Це значить, що студент вчить англійську, імітуючи реальні ситуації, які можуть з ним трапитися в англомовній країні.

ED Words. Українська програма для вивчення англійських слів, яка використовує технологію інтервального повторення. Це значить, що для запам’ятовування слів залучені психофізичні механізми мозку. І це дійсно працює.

Memrise. Додаток використовує стару, але все ще ефективну методику флешкарток. Тут можна вивчати не тільки окремі слова, але й відразу розмовні фрази.

Quizlet. Це більше, ніж просто картки для вивчення нових слів. У додатку також є режим “навчання” з вимовою слів від носіїв мови, швидка гра на відповідність словникового запасу, можливість ділитися своїми наборами слів з іншими користувачами та багато іншого.

Lingvist. Допоможе опанувати найбільш популярну і часто використовувану лексику.

Word of the Day. Людям, які шукають складніші та розумніші слова, ніж просто базова розмовна лексика, щоб поповнити свій словниковий запас, точно сподобається цей додаток.

Зберігайте собі цей список та вивчайте мови, бо “Скільки мов ви знаєте – стільки разів ви людина!”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *