fbpx

​​6 корисних властивостей жуйки, про які ви не знали

А ви знали, що гумка може бути корисною? Ні, тоді сьогодні ми вам розповімо про шість корисних властивостей, які є в жувальних гумок. Відзначимо, що в них, як в продукту, недоліків доволі достатньо. Проте й корисних властивостей, як не дивно, теж не мало. Як і в будь-якій їжі чи справі, тут головне — помірність і відповідальний підхід.

Отже. які корисні властивості є в жувальних гумок?

Покращує концентрацію і пам’ять

Вважається, це зумовлено збільшенням припливу крові до мозку під час процесу пережовування, що сприяє збільшенню надходження кисню в мозок.

Підвищує бадьорість

Жувальні рухи щелепи стимулюють нервові закінчення і області мозку, пов’язані зі збудженням. Це може допомогти людям довше залишатися бадьорими. Жувальна гумка зі смаком м’яти вважається особливо корисною для цих цілей.

Допомагає боротися зі стресом і хвилюванням

Це підтверджується дослідженнями, які показали, що жування допомагає знизити рівень кортизолу у великої кількості учасників експерименту.

Захищає зуби

Американська асоціація стоматологів рекомендує жувати жувальну гумку без цукру протягом 20 хвилин після їжі, оскільки доведено, що це зменшує ймовірність утворення зубного нальоту, покращує емаль зубів, зменшує гінгівіт і активність каріозних процесів.

Зменшує кислотний рефлюкс і печію

Деяким людям, які борються з кислотним рефлюксом і печією, жування гумки (окрім м’ятної) після їжі може допомогти зменшити кислотність в стравоході. За це слід дякувати підвищеному слиновиділенню і прискореному ковтанню, що допомагає швидше вивести кислоту.

Допомагає прибрати сухість у роті

Було відзначено, що жування жувальної гумки без цукру стимулює збільшення слиновиділення в десять разів. Це величезна допомога в боротьбі з сухістю в роті і дискомфортом, пов’язаним з цією проблемою.

А ви знали про такі властивості жувальної гумки?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *