fbpx

Весна вже добігла кінця, і школярі вже подушки на канікулах, але перед випускниками стоїть не проста задача – обрати майбутню професію! Багато хто вже визначився з тим, ким хоче стати та де буде навчатися, але є й ті, хто ще вагається. Якщо ви плануєте навчатися закордоном або вже вирішили, що хочете здобувати вищу освіту в Польщі, то пишіть до нас на пошту  atomy.ekpi@gmail.com, або заповнюйте форму під цим записом та ми вам відпишемо якнайшвидше.

А поки ж ми знайшли для вас підбірку найдивніших професій у світі! Нудно точно не буде! Загалом у світі налічується понад 40 000 професій. Це немала кількість. Однак є і ті, які досить незвичні та навіть дивні.

От, наприклад, у Санта-Барбарі, Каліфорнія, в готелі Biltmore Four Seasons можна побачити сокольничого. Він влаштовує для гостей шоу з яструбом.

А в аеропорту Цюріха працюють мисливці, які ловлять птахів і звірів, що втекли від пасажирів.

На острові Сент-Томас (Віргінські острови), в готелі Ritz-Carlton є посада кокосового інженера з техніки безпеки. Його обовʼязки залежать у тому, аби стежити, щоб кокоси, які падають, не порушили відпочинок постояльців готелю.

У Гельсінкі зустрічаються водії таксі-караоке. Звичайно, що таке таксі коштує дорожче, ніж звичайне.

У Мемфісі (США), в готелі Peabody можна зустріти тренера качок. Він має організувати церемоніальну ходу своїх підопічних готелем – від даху до фонтану.

Японці пішли далі й вигадали посаду туристичного посла. Людина має пропагандувати свою країну, щоб залучити туди якомога більше туристів.

У Парижі існує професія гід за каналізаційною системою. Про те, чим він займається, говорить сама назва посади.

У компанії LegoLand (Карлсбад, Каліфорнія) є посада професійного збирача LEGO. З деталей знаменитого конструктора ці люди створюють інколи цілі ландшафти.

У готелі Amanbagh (Раджастан, Індія) на посаді мавпника працює людина, яка відганяє приматів від туристів.

У Венеції існує поліція звичаїв. Вони мають заспокоїти тих туристів, які поводять себе досить розкуто, а також просять, аби ті повернули себе у добропорядний вигляд.

Було цікаво? Будемо раді вашим коментарям!
Якщо потрібна допомога зі вступом – звертайтеся!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *