Зимовий табір з “ATOMY”!

Бажаєте подарувати своїй дитині незабутній зимовий відпочинок на новорічні свята, наповнений різноманітними розвагами та корисними заняттями? Ваша дитина бажає вивчити англійську або польську мову? Ми пропонуємо вам поєднати корисне з цікавим! “ATOMY” планують ЧЕРГОВИЙ заїзд мовного табору до міста Пултуск з 09.01.2020 по 20.01.2020 року!

Поспішайте подати заяву, щоб подарувати своїй дитині файні зимові новорічні канікули у Польщі!

Для отримання більш детальної інформації натисніть:

Звертаємо вашу увагу, що зареєструватися можна за місяць до початку заїзду, а тому не зволікайте!!!

Чому мовні табори з “Атоми”?

Отримувати нові знання — це завжди корисно для розвитку дитини! Адже діти дуже швидко поглинають інформацію. Особливо, якщо вона негативна. Тому треба заповнювати уяву дітей корисними знаннями та навичками!

“ATOMY” проводять вже 12-й заїзд даного проєкту “Мовний табір з “ATOMY” у Польщі в м. Пултуск для дітей віком від 12 до 17 років. На нашому сайті представлено чимало звітів про заїзди, що вже відбулися.

 • Дитина, яка поїде на зимові канікули з “АTOMY”, буде спілкуватися з однолітками, вивчати мови і просто відпочивати!
 • Ваша дитина отримає чимало яскравих емоцій і буде цілеспрямованою! Вона зустріне нових друзів та завдяки теплій товариській атмосфері у таборі, стане частиною величезної "родини".
 • Ваша дитина побачить іншу країну, познайомиться з її звичаями, отримає безпосереднє спілкування, яке неможливо замінити гаджетами, братиме участь у тренінгах, виконуватиме різні практичні завдання, які допоможуть розкрити потенціал і засвоїти отримані знання.

А головне — побачить перспективу свого розвитку, зрозуміє, як можна жити краще, сформує для себе мету і правильне бачення світу.

Додатково під час зимового відпочинку денний розпорядок буде насичений ще й такими корисними розвагами, як:

 • відвідування басейну;
 • заняття у спортивному залі;
 • виконання ранішньої руханки;
 • участь у цікавих квестах;
 • заняття з психологом.

Тож окрім корисних знань, діти додатково ще й оздоровляться! 

Варто зазначити, що в програму входять і екскурсії по Пултуску, а також виїзна екскурсія до столиці Польщі — м. Варшави! 

А якщо врахувати, що поїздка планується напередодні Старого Нового року, то слід додати у список ще відзначення цього свята, яке також відоме, як Маланка. Також діти будуть чудово святкувати Другий Святий вечір. Увесь колектив “АTOMY” разом із дітьми буде готувати смачнезні різдвяні страви. Святкування буде супроводжуватися веселими і цікавими конкурсами та розвагами!

Нагадуємо, що бронювати місце найкраще заздалегідь.

Кількість місце обмежена! Тому не зволікайте і тисніть:

При бронюванні місця просимо вказати, яку саме мову хоче вивчати ваша дитина — польську чи англійську. 

Чому перебування у таборі “Атоми” корисне для дітей?

Адже ви точно знаєте, що вивчення іноземних мов не просто корисне, а відкриває двері до Всесвіту вашої дитини. Це не просто підвищує швидкість набуття інших навичок, а також тренує пам’ять дітей. 

Крім того, подарувавши своїй дитині чудовий зимовий відпочинок, ви їй допоможете стати більш креативною та впевненою! Ваша дитина навчиться швидко засвоювати інформацію, стане уважнішою, а вивчення іноземних мов сприятиме покращенню її математичних здібностей і не тільки. 

Ви надаєте своїй дитині можливість підвищити культурну свідомість, а також покращити свій рівень IQ та інтелект загалом. Ваша дитина за 10 днів табору стане самостійною, з підвищеною соціальною свідомістю, навчиться гнучко уникати конфліктних ситуацій, усувати їх та використовувати на власну користь!

А ще завдяки такому подарунку ви відкриєте дитині новий світ успішних родин, адже до нас приходять лише успішні! І ця мотивація зазвичай набагато краща для дітей, аніж, наприклад, новий айфон. Крім того, це можливість кар’єрного росту в майбутньому. Дитина, відчувши смак успіху від навчання, обов’язково захоче ще раз потрапити до Європи. І це насправді класно!!!

Ваша дитина, разом з мовним табором “ATOMY”, отримає знання англійської та польської мов від досвідчених викладачів, що є носіями мови, а тому вони володіють ними досконало! Форма навчання — змішана, тож діти точно не будуть нудьгувати.

Мовний табір - розпорядок дня та організаційні питання

Ваша дитина проведе незабутні зимові канікули! Кожен день буде насичений різноманітними подіями. 

Приблизний розклад:

6.30 — підйом;

6.45 — ранішня руханка;

9.00 — сніданок;

10.00 — вивчення мови (приблизно 3 години);

14.30 — обід;

15.30 — басейн (2 години);

18.00 — конкурс талантів, корисні тренінги на різні теми, заняття з психологом;

19.30 — вечеря;

20.00 — ігри або розвиваючі тренінги;

22.00 — підготовка до сну;

23.00 — відбій.

Розклад дня є орієнтовним і може бути зміненим за необхідності. У розпорядок обов’язково будуть включені екскурсії Пултуском, виїзд до Варшави і не тільки! 

Ви завжди знатимете, де знаходиться ваша дитина і що робить! Адже перед від’їздом у Viber створюється закрита група, куди щоденно будуть викладатися фото дітей та інформація про те, чим вони займатимуться сьогодні. Ви завжди будете на зв’язку зі своєю дитиною, а тому знатимете чи подобається їй перебування у таборі. 

Зауважимо, що діти завжди мають доступ до інтернету, але протягом дня вони зайняті, тому виходять на зв’язок лише увечері.

Загалом програма табору складається з чотирьох частин:

 • Перша частина. Занурення в атмосферу середовища Польщі – знайомство з національними традиціями країни.
 • Навчальна частина. Щодня діти займатимуться по 3 години з викладачем - носієм англійської або польської мови.
 • Загальний розвиток особистості. 10 годин тренінгів, які сприяють розвитку особистих навичок, а також інтерактивні ігри й квести.
 • Культурна частина. Екскурсії Пултуском та виїзна екскурсія до Варшави, що дозволяють ознайомитися з історичними, архітектурними та культурними пам'ятками країни.

І ми розуміємо, що ви хвилюєтесь за своїх дітей, особливо коли відпускаєте їх далеко від себе.

Тому запевняємо, що всі організаційні заходи і заняття проходять у повній безпеці та під пильним і цілодобовим піклуванням наших координаторів!

Що потрібно мати з собою

Щоб дитина комфортно почувалася у мовному таборі “ATOMY”, ви маєте потурбуватися, щоб у неї були такі речі:

 • Оригінали документів: закордонний паспорт, свідоцтво про народження, нотаріальна заява-доручення, супровідні документи, якщо є зміна прізвища.
 • Засоби особистої гігієни: зубна щітка, зубна паста, мило, шампунь, мочалка.
 • Рушник.
 • Плавки або купальник, шапочка для басейну, гумове взуття.
 • Тарілка, горнятко, виделка і ложка (для тих моментів, коли харчування не буде у їдальні).
 • Кросівки для руханки.
 • Змінне взуття.
 • Спортивний одяг.
 • Спортивна кофта або батнік.
 • Светри, футболки, штани.
 • Теплий одяг обов'язково - куртка, шапка, шарф, рукавички і тепле взуття.
 • Рюкзак.
 • Шкарпетки - 6-10 пар.
 • Змінна нижня білизна.
 • Зошит, ручка і олівець.

Зауважимо, що продукти харчування на період перебування у мовному таборі, не потрібні! Оскільки в програму входить триразове харчування!

Як все буде відбуватися і які документи потрібні

Саме зараз той час, коли ви можете допомогти дитині вибрати для себе правильний напрямок у житті, зрозуміти які зусилля і навички знадобляться для досягнення поставленої мети! Тому зараз не час вагатися! Наша команда готова допомогти вам у цій справі!

Ваша дитина зможе поїхати в мовний табір до Польщі на зимові канікули, щоб побачити, як живуть люди в Європі, надихнутися їхніми досягненнями! Для цього потрібно зробити наступне:

 • Підписати з нами угоду, попередньо ознайомившись з правилами перебування у Проєкті. Звісно, тут має значення і думка дитини, а тому її теж потрібно проінформувати.
 • Подати необхідні документи для оформлення страхування дитини і оплатити завдаток.
 • Обов'язково дитина має пройти медичне обстеження перед поїздкою.
 • Якщо дитині менше 16 років, тоді потрібен нотаріальний дозвіл від батьків. Якщо дитині вже виповнилось 16 років, то знадобиться тільки закордонний біометричний паспорт.

Підготовку усіх інших документів ми беремо на себе!

Як тільки усе буде підготовлено, то ви маєте привезти дитину до місця збору у Івано-Франківськ. Також є другий пункт збору у Львові. Коли група зібрана, діти разом із супроводжуючими відправляються до Варшави, а вже звідти — до місця проведення проєкту — м. Пултуск. 

Цінність Проєкту мовних таборів у тому, що дитина може ознайомитися з історією і культурою іншої країни, специфікою навчання та педагогами. Тренери та психолог допоможуть дитині розкрити риси, які доцільно розвивати для того, щоб стати повноцінно щасливою.

Вам, як батькам, буде простіше зрозуміти потенціал дитини. Адже ви отримаєте зворотній зв’язок  від кураторів “ATOMY”. Вони можуть детально розповісти і продемонструвати, які здібності має ваша дитина!

Повірте нам, якщо ваша дитина поїде з нами, то ви будете шкодувати лише про те, що не знали про нас раніше і не мали змоги брати участь у всіх наших проєктах! 

Наша програма проведення Проєкту розроблена високопрофесійними організаторами, а тому не вагайтеся і тисніть:

Iconic One Theme | Powered by Wordpress